BSF | ZWILLING | BALLARINI

В мінімальній комплектації ви отримаєте лише найнеобхідніший посуд та аксесуари:

Набір каструль BSF Bordeaux виготовлений з нержавіючої сталі з високою стійкістю проти корозії. Багатошарове дно з алюмінієвою серцевиною рівномірно розподіляє тепло по всьому корпусу і сприяє швидкому розігріву каструлі. Весь посуд, окрім ковша, укомплектований скляними кришками, які щільно закриваються і дозволяють готувати їжу швидко і зі збереженням вітамінів.

Сковорода ZWILLING із серії Marquina Plus чудово підходить для приготування невеликих порцій. 4-шарове антипригарне покриття має привабливий вигляд граніту і гарантує дбайливе приготування страв - до нього не прилипають ні яєчня, ні млинці, ні рисові, овочеві чи рибні страви. А завдяки ергономічній ручці і функції безпечного охолодження сковороду завжди зручно і безпечно переносити від плити до столу.

Набір BSF Daytona - ножі, виготовлені зі спеціальної нержавіючої сталі, а також укомплектовані зручними пластиковими ручками ергономічної форми. Щоб інструмент завжди знаходився у відповідному місці, був під рукою і довго зберігав свою гостроту - цей комплект ножів розташовується в елегантному блоці, виготовленому з деревини берези. Набір доукомплектований точилом TWINSHARP, для періодичного загострювання ножів.

Набір столових приборів BALLARINI Julietta для шести осіб, який складається з ложок, виделок та ножів, які чудово підійдуть як для щоденного прийому їжі, так і для особливих випадків. У комплект також входять чайні / кавові ложечки і виделочки для торта - на випадок приємного чаювання з десертними закусками.

Набір стаканів ZWILLING Sorrento Bar: боросилікатне скло з подвійними стінками особливо добре ізолює вміст, так що напій не вбирає тепло рук і не змінюється під впливом кімнатної температури.

Новини та знижки

Отримуйте останні новини про новинки та знижки від компанії Zwilling
Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber