Zwilling.in.ua (Журавель Л.М.) є офіційним інтернет-магазином авторизованого дистриб'ютора Zwilling J.A. Henckels AG (Золінген, Німеччина) або його філій (ZWILLING group) на території України з 2011 р.

 • Історія німецького міста Золінген нерозривно пов'язана з його першими поселенцями: ковалями-зброярами, які славилися кращими кинджалами і мечами в Німеччині на той час.
 • Сьогодні найпопулярнішим в світі торговим знаком міста Золінген вважають «Zwilling». Ножі з емблемою у вигляді танцюючих чоловічків-близнюків високо цінуються у всьому світі.
 • Фірма була заснована 13 червня 1731 року Йоганном Петером Хенкельсом під назвою «Die Zwillinge» (переклад з німецької «Близнюки») для виробництва ножів, столового посуду і канделябрів.
 • Але зараз ім'я фірми асоціюється не з її засновником, а з його сином Йоганном Петером Хенкельсом молодшим. Завдяки саме його керівництву вона отримала успіх і визнання.
 • Філію фірми «Zwilling» в Берліні було відкрито в 1818 році, що було для фірми історично важливою подією. З 1819-го вироби фірми просував старший син Йоганна Петера чотирнадцятирічний Готтфрід, але не дуже успішно.
 • Перший паровий двигун в Золінгені був встановлений в 1829 році. Він приводив в дію шліфувальню. Згодом був побудований великий кам'яний цех для точильних каменів великого діаметру.
 • І тільки в 1836 році обидва сини Йоганна Петера Хенкельса об'єднали свої знання та зусилля і виробництво фірми налагодилося. Старший син Готтфрід керував філією в Берліні, а молодший Авраам займався удосконаленням ножових виробів, які виготовлялися в Золінгені.
 • У 1840 році в Грюневальді під керівництвом Авраама Хенкельса відкрився перший пакувальний цех фірми.
 • У 1844 році фірма отримала визнання на виставці в Берліні, в 1850 році - в Лейпцигу, в 1853 році - в Нью-Йорку і найвищу нагороду отримала на виставці в Парижі.
 • За ці роки збільшилось виробництво і фірма вийшла на міжнародний ринок. У 1857 році була побудована кузня, а вже в 1867 році відкрився фірмовий сталеливарний завод.
 • У 1882 році Торговою палатою було зареєстровано торгове ім'я Henckels. Фірма стала постачальником товарів для Прусської і Австрійської Імператорських сімей та відкрила виставковий зал в Берліні. А в 1883 році був відкритий виставковий зал в Нью-Йорку.
 • У період з 1895 по 1904 роки, коли проходила реєстрація торгових марок і торгових назв (брендів), фірма Henckels захистила аж 14 торгових марок. Швидше за все, використання їх за призначенням не планувалося. Це було зроблено лише для того, щоб уникнути використання та асоціювання з близнюками деяких з них (таких як "трійнята", наприклад) іншими фірмами.
 • Фабрика фірми «Zwilling» безперервно розвивалася і розросталася, і навіть в найважчі часи світової економічної кризи фірма не припиняла свою діяльність.
 • У 1970 року компанія увійшла до складу групи Werhahn, в якій працює 3200 співробітників по всьому світу.

На сьогоднішній день крім фабрики «Zwilling» в Золінгені (Німеччина) у компанії ZWILLING J.A. HENCKELS також є виробничі потужності в США, Японії і Китаї. Фірма виробляє високоякісні ножі як для домашнього користування, так і для професійних кухарів, столовий посуд та високоякісні манікюрні приладдя, які експортуються по всьому світу.

Як правильно доглядати за ножицями і кусачками


Якщо правильно використовувати інструменти особистої гігієни і правильно доглядати за ними, то прилади послужать Вам довгий час. Кілька важливих порад по догляду:

 1. Ножиці і кусачки після використання обов'язково потрібно чистити і зберігати у футлярі або ж на спеціальній підставці.
 2. Інструменти повинні функціонувати легко, без надзусиль. Як тільки Ви відчуєте, що ножицями важко орудувати, необхідно змастити маслом внутрішню частину ножиць, площу з'єднання і гвинтик.
 3. Заточувати ножиці можна лише у фахівця.

Кілька порад по догляду за ножами

 1. Використовувати ніж лише за призначенням. Ні в якому разі не відкривайте ножем консервні банки, не використовуйте його для нарізки кісток або заморожених продуктів - ніж абсолютно не підходить для цих цілей. Неналежне застосування пошкоджує ріжучий край та погіршує ріжучі властивості ножа.
 2. Різати лише на спеціальній дошці. Ножі втрачають гостроту в процесі використання на непризначених для різання поверхнях (металева, скляна і т. Д.).
 3. Для кращого догляду ножі рекомендується мити руками. Можна мити і в посудомийній машині, але необхідно пам'ятати, що леза повинні знаходиться на деякій відстані від інших предметів.

НОЖІ

Компанія веде постійні дослідження для отримання ідеального складу сталі з найкращими технічними характеристиками. Сплав сталі, який використовує фірма, тримається в секреті, щоб уникнути плагіату іншими фірмами. Більшість ножів, які випускаються компанією, виготовляються за технологією SCT (Sintermetal Component Technology): різні частини ножа виробляються зі сталі, яка має оптимальні характеристики для кожного окремого елементу. При такій технології не лише якість сталі, але й форма окремих деталей дотримується більш точно. Стійкість до навантажень і корозії була протестована в Стенфордському університеті (Stanford Research Institute of California), і було доказано перевагу SCT над традиційними методами.
Оптимальна твердість леза ножа дуже важлива (чим м'якша сталь, тим швидше ніж тупиться). Щоб знайти оптимальну твердість сталі, компанія «Zwilling J. A. Henckels» оптимізувала процес загартовування і використовує власну запатентовану систему FRIODUR. Цей процес відбувається в чотири етапи:

 • нагрівання заготовки у вакуумній печі (вище тисячі градусів)
 • охолодження до кімнатної температури
 • заморожування в рідкому азоті (до -70ᵒС)
 • нагрівання (до 300ᵒС)

Леза, які пройшли таке загартовування, відрізняються гостротою, гнучкістю і стійкістю до корозії. Тривала гострота леза досягається і багатоступеневим процесом заточування. А спеціальний лазерний контроль перевіряє рівність і точність ріжучої кромки по всій довжині.
Високоякісний ніж можна розпізнати по обробці з'єднань. Компанія «Zwilling J. A. Henckels» подбала і про це: безшовні з'єднання запобігають появі бактерій і мікробів та роблять ножі цієї фірми комфортними в повсякденному використанні.
Зараз виробляється 14 серій ножових виробів, з яких основними є:

TWIN Chef
Ця серія ножів підходить як для професійних кухарів, так і для початківців. Комфортна ручка з трьома фіксаторами.

TWIN Germax
Ця лінійка ножів виробляється в Японії. Стандартні три шари - порошкова сталь з гартуванням до 66 HRC з накладками із м'якої сталі. Ручне полірування. Ручка виготовлена з мікарти. Найгостріші ножі з усіх запропонованих.

TWIN Collection
Ножі в основному призначені для нарізки різних сортів сиру.

TWIN Select
Приємні у використанні ножі. Сталева ручка робить їх дуже зручними. Гостре лезо та збалансована вага. Кожен ніж викуваний з цільного шматка сталі.

TWIN Cuisine
Гостре лезо. Баланс ваги зміщений трохи в сторону ручки. Ця серія володіє найкращими ергономічними і ріжучими властивостями.

Five Star
Лезо ножа виготовлено з нержавіючої сталі, виплавленої за спеціальним рецептом фірми. Ручка суцільна без фіксаторів.

Four Star I
Збалансована вага ручки і леза. Кожен ніж викуваний з цільного шматка високовуглецевої сталі. Кріогенна обробка. Класичний дизайн та зручна ручка з пропілену. Вперше ця серія була представлена ​​в 1976 році і до цих пір залишається однією з найпопулярніших у світі.

Four Star II
Ця серія ножів відрізняється від попереднього лише покращеною ручкою, яка прикрашена стальним аплікатором.

Professional «S»
Ручка з трьома фіксаторами. Класичний дизайн. Кожен ніж викуваний з цільного шматка високовуглецевої сталі. Кріогенна обробка. Ця лінія ножів створена спеціально для шеф-кухарів та відмінно поєднує високу якість і приємну ціну.

TWIN Pollux
Ця серія ножів характеризується вдалим поєднанням модерну і класики. Ергономічна ручка з трьома фіксаторами робить ножі зручними для використання. Високовуглецева сталь. Кріогенна обробка. Підходить як для професіоналів, так і для початківців.

На сьогоднішній день бренд «Zwilling J. A. Henckels» - поняття, яке чітко асоціюється з якістю та віковими традиціями. Власники таких ножів користуються ними все своє життя і залишають у спадок нащадкам.

МАНІКЮРНЕ ПРИЛАДДЯ

Манікюрне приладдя фірми «Zwilling J. A. Henckels» можна коротко охарактеризувати декількома словами:

 • тільки високоякісна нержавіюча сталь
 • висока якість виробництва
 • функціональність
 • міцність
 • широкий вибір товарів на будь-який смак

Особливу увагу при виготовленні манікюрного приладдя приділяється виготовленню манікюрних ножиць і кусачок. Правильний вибір сплаву нержавіючої сталі, спеціальний процес холодного загартовування та філігранне заточування роблять ці предмети гігієни дуже гострими і стійкими до корозії.

Компанія Zwilling J. A. Henckels - одна з найстаріших компаній в світі, яка з моменту свого існування і по сьогоднішній день використовує інноваційні технології у виробництві товарів найвищого класу. Продукція компанії є всесвітньо визнаним символом якості.

Багато років знак ZWILLING - «близнюки» - символізує гільдію майстрів Золінгена - світової «столиці» лез. Відомий сьогодні в усьому світі, цей символ є знаком високої якості. Звертаючи увагу на величезну різноманітність смаків і звичок споживачів, компанія Zwilling J. A. Henckels пропонує широкий вибір дизайнерських рішень для своєї продукції.

Продукція компанії є еталоном якості і практичності, довговічності і відчуття стилю, і завдяки цьому заслужила визнання в усьому світі. Контроль якості продукції здійснюється на кожному етапі виробництва, що дає гарантію споживачеві. На сьогоднішній день Zwilling J. A. Henckels випускає такі товари:

 • ножі
 • каструлі
 • столові прибори
 • кухонне приладдя
 • манікюрні приладдя
 • ножиці

Велику увагу компанія приділяє розробці складу сталі та імплементації новітніх технологій. Компанія проводить глибокі дослідження для того, щоб знайти спосіб виготовлення сталі, яка відповідала б усім вимогам даної галузі промисловості. Результатом стала розробка спеціального складу, який містить оптимальну кількість вуглецю, хрому та інших компонентів. Найкраща сировина і збалансований склад сталі робить ніж Zwilling J. A. Henckels міцним, гострим, гнучким і стійким до корозії.

Одним з результатів наполегливої ​​роботи також став запатентований товарний знак FRIODUR®, який вказує на те, що продукт виготовлений з загартованої високовуглецевої сталі. Саме завдяки технології холодного загартовування леза зберігають гостроту довгі роки.

Важливим новаторством компанії Zwilling J. A. Henckels була розробка Багатокомпонентної технології (Sintermetal Component Technology) - кожен елемент ножа виготовлений зі сталі з різними характеристиками. Наприклад, лезо ножа містить багато вуглецю, завдяки чому ріжучий край залишається гострим довгий час, а хвостовик (частина леза, яка закріплена в ручці ножа), навпаки, містить мало вуглецю і багато хрому, що робить його стійким до корозії. Ножі, виготовлені за цією технологією, мають ряд дуже важливих переваг:

 • значно покращена початкова ріжуча здатність ножа
 • збільшено час збереження властивостей ріжучого краю
 • рівна заточка леза
 • збільшена стійкість до корозії
 • точність швів відповідає вимогам гігієни
 • зроблений акцент на безпеці роботи з ножем

Також компанія виготовляє манікюрні вироби преміум-класу, які відрізняються сталлю високої якості, функціональністю, вишуканим дизайном. Форма виробів дозволяє легко і просто, без значних зусиль використовувати їх за призначенням.

Ножиці та кусачки завжди повинні бути гострими, тому при виготовленні також використовується технологія холодного загартовування сталі FRIODUR®. Пінцети різної форми мають спеціальну форму заточки, яка дозволяє міцно фіксувати тонкі волоски. Манікюрні приладдя, як і вся продукція компанії, виготовлена ​​тільки з найкращих матеріалів.

Запорукою успіху компанії є те, що продукція Zwilling J. A. Henckels завжди була попереду свого часу і це дозволяє їй постійно бути світовим лідером. Це стосується не лише новаторських технологій, але й створення і вдосконалення самих продуктів. Сам логотип Zwilling J. A. Henckels - це гарантія справжньої якості міста Золінген.

Новини та знижки

Отримуйте останні новини про новинки та знижки від компанії Zwilling
Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber