Компанія Zwilling J. A. Henckels - одна з найстаріших компаній в світі, яка з моменту свого існування і по сьогоднішній день використовує інноваційні технології у виробництві товарів найвищого класу. Продукція компанії є всесвітньо визнаним символом якості.

Багато років знак ZWILLING - «близнюки» - символізує гільдію майстрів Золінгена - світової «столиці» лез. Відомий сьогодні в усьому світі, цей символ є знаком високої якості. Звертаючи увагу на величезну різноманітність смаків і звичок споживачів, компанія Zwilling J. A. Henckels пропонує широкий вибір дизайнерських рішень для своєї продукції.

Продукція компанії є еталоном якості і практичності, довговічності і відчуття стилю, і завдяки цьому заслужила визнання в усьому світі. Контроль якості продукції здійснюється на кожному етапі виробництва, що дає гарантію споживачеві. На сьогоднішній день Zwilling J. A. Henckels випускає такі товари:

 • ножі
 • каструлі
 • столові прибори
 • кухонне приладдя
 • манікюрні приладдя
 • ножиці

Велику увагу компанія приділяє розробці складу сталі та імплементації новітніх технологій. Компанія проводить глибокі дослідження для того, щоб знайти спосіб виготовлення сталі, яка відповідала б усім вимогам даної галузі промисловості. Результатом стала розробка спеціального складу, який містить оптимальну кількість вуглецю, хрому та інших компонентів. Найкраща сировина і збалансований склад сталі робить ніж Zwilling J. A. Henckels міцним, гострим, гнучким і стійким до корозії.

Одним з результатів наполегливої ​​роботи також став запатентований товарний знак FRIODUR®, який вказує на те, що продукт виготовлений з загартованої високовуглецевої сталі. Саме завдяки технології холодного загартовування леза зберігають гостроту довгі роки.

Важливим новаторством компанії Zwilling J. A. Henckels була розробка Багатокомпонентної технології (Sintermetal Component Technology) - кожен елемент ножа виготовлений зі сталі з різними характеристиками. Наприклад, лезо ножа містить багато вуглецю, завдяки чому ріжучий край залишається гострим довгий час, а хвостовик (частина леза, яка закріплена в ручці ножа), навпаки, містить мало вуглецю і багато хрому, що робить його стійким до корозії. Ножі, виготовлені за цією технологією, мають ряд дуже важливих переваг:

 • значно покращена початкова ріжуча здатність ножа
 • збільшено час збереження властивостей ріжучого краю
 • рівна заточка леза
 • збільшена стійкість до корозії
 • точність швів відповідає вимогам гігієни
 • зроблений акцент на безпеці роботи з ножем

Також компанія виготовляє манікюрні вироби преміум-класу, які відрізняються сталлю високої якості, функціональністю, вишуканим дизайном. Форма виробів дозволяє легко і просто, без значних зусиль використовувати їх за призначенням.

Ножиці та кусачки завжди повинні бути гострими, тому при виготовленні також використовується технологія холодного загартовування сталі FRIODUR®. Пінцети різної форми мають спеціальну форму заточки, яка дозволяє міцно фіксувати тонкі волоски. Манікюрні приладдя, як і вся продукція компанії, виготовлена ​​тільки з найкращих матеріалів.

Запорукою успіху компанії є те, що продукція Zwilling J. A. Henckels завжди була попереду свого часу і це дозволяє їй постійно бути світовим лідером. Це стосується не лише новаторських технологій, але й створення і вдосконалення самих продуктів. Сам логотип Zwilling J. A. Henckels - це гарантія справжньої якості міста Золінген.

Новини та знижки

Отримуйте останні новини про новинки та знижки від компанії Zwilling
Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber