СПОСОБИ ОПЛАТИ ДЛЯ РОЗДРІБНИХ ПОКУПЦІВ

  • ПІСЛЯОПЛАТА (НАКЛАДНА ОПЛАТА)

Оплата здійснюється в момент отримання замовлення після перевірки товару та заповнення всіх необхідних документів в пунктах видачі поштового оператора "Нова пошта" або ж при адресній доставці замовлення кур'єром даної служби.

  • ОПЛАТА КАРТОЮ ОНЛАЙН (ПЕРЕДОПЛАТА)

Оплата кредитною або ж платіжною карткою Visa/MasterCard. Ця послуга надається банком «ПриватБанк» та сервісом LiqPay. Після вибору даного способу оплати ви будете перенаправлені на платіжний сервіс для оплати замовлення онлайн. Товар відправляється замовнику одразу ж після оплати замовлення через кошик покупця (при виборі опції "Оплата за допомогою кредитної картки") або ж після оплати через виставлення інвойсу на E-mail через LiqPay.

  • БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК (ПЕРЕДОПЛАТА)


При виборі безготівкового розрахунку, наш менеджер надасть Вам рахунок-фактуру на оплату товару. Товар відправляється замовнику одразу ж після оплати вартості товару.

СПОСОБИ ОПЛАТИ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

  • ОПЛАТА НА Р/Р

Отримання замовлень, сплачених таким способом юридичною особою або ж фізичною особою-підприємцем, можливе при наявності довіреності на отримання ТМЦ та документу, що засвідчує особу одержувача, зазначеного при оформленні замовлення.

  • БЕЗГОТІВКОВА ОПЛАТА ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

При оформленні замовлення юридичній або ж фізичній особі-підприємцю необхідно надати таку інформацію:

  • Найменування підприємства або ПІБ особи-підприємця.
  • Код ЄДРПОУ / ІПН.
  • ПІБ і номер телефону контактної особи.

У разі оформлення замовлення для оплати з ПДВ, актуальну вартість товарів наш менеджер уточнює після оформлення замовлення. Для деяких товарів вона може відрізнятися від ціни з інтернет-сайту. Після узгодження всіх деталей замовлення менеджер відправляє рахунок-фактуру на e-mail клієнта з платіжними реквізитами нашого магазину. Термін дії рахунку-фактури - 3 робочих дні.

БУДЬ-ЯКИЙ З ДОСТУПНИХ СПОСОБІВ ОПЛАТИ Є БЕЗКОШТОВНИМ І НЕ МІСТИТЬ ЖОДНИХ ПРИХОВАНИХ ПЛАТЕЖІВ.

Новини та знижки

Отримуйте останні новини про новинки та знижки від компанії Zwilling
Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber